Okiem na Horror

Okiem na Horror

czwartek, 7 maja 2015

Antologia Wolsung wydana przez wydawnictwo Van Der Book.

Antologia Wolsung wydawana przez wydawnictwo Van Der Book. W dwutomowej antologii prezentujemy 30 opowiadań autorstwa zarówno topowych polskich pisarzy fantastyki jak i utalentowanych debiutantów. Tłem opowieści jest świat gry RPG Wolsung, ale antologia nie jest skierowana jedynie do osób zaznajomionych wcześniej z tym uniwersum - każdy miłośnik fantastyki i steampunku z pewnością bez problemu się w niej odnajdzie.

Mariaż magii i nauki tchnął życie w humanoidalne golemy, kabalistyczne myślące maszyny i straszliwe żelazne smoki. Niebo pełne jest statków powietrznych, a ulicami mkną samochody napędzane mocą pary. Dystyngowane damy i stylowi dżentelmeni spędzają czas na dyskusjach o nowinkach technomagicznych, życiu towarzyskim i polityce. Ten barwny, przebogaty świat pełen jest intrygujących bohaterów i oto nadszedł czas, by spisać opowieści o ich niezwykłych przygodach, niebezpiecznych wyprawach i legendarnych wyczynach! Pozwólcie porwać się znakomitym polskim pisarzom oraz laureatom naszego konkursu dla debiutantów w niesamowity świat antologii Wolsung. Topowi autorzy polskiej fantastyki między innymi Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Paweł Majka, Maciej Guzek i Witold jabłoński. Łącznie 30 opowiadań w dwóch tomach - grubo ponad 1 000 000 znaków steampunkowej przygody w przeróżnych klimatach i odsłonach.
http://vanderbook.pl/
https://www.facebook.com/WydawnictwoVanDerBook
http://sklep.vanderbook.pl/
O wydawnictwie Van Der Book
Kochamy książki i kochamy czytać. Z tej oto miłości zrodził się Van Der Book! Stawiamy na fantastykę w przeróżnych, czasem bardzo zaskakujących odsłonach. Będziemy ją publikować tak, by sprawiać maksimum radości zarówno sobie, jak i przede wszystkim Wam drodzy czytelnicy. Jesteście dla nas najważniejsi!
Nasze plany będziemy odkrywać dynamicznie i spontanicznie, a rozpoczynamy dwutomową antologią, z prawdziwą plejadą pisarzy na pokładzie: Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Maciej Guzek, Paweł Majka, Witold Jabłoński, Łukasz Radecki, Marcin Rusnak, Simon Zack, Michał Studniarek, Maciej Lewandowski i wielu, wielu innych świetnych autorów zabierze Was w realia niezwykle barwnego steampunkowego świata Wolsunga.
Model wydawniczy opieramy na ścisłej współpracy z Wami. U nas to właśnie czytelnicy będą mieć bardzo znaczący, aktywny wpływ na to co i jak będziemy publikować. Planujemy działać nie tylko na rynku polskim, ale także promować polskich pisarzy za granicą. Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy wydawniczy chrzest mają dawno za sobą. Łączymy doświadczenie, zapał, miłość do książek i potrzebę aktywnego działania jak najbliżej Was. Obiecujemy, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz